Game Schedule
Oct
3
vs. Foothills
ICAP10 - 0 (W)
Oct
3
vs. Pueblo
Pueblo Ice Arena3 - 2 (W)
Oct
10
vs. Rampage White
ICAP9 - 5 (W)
Oct
10
vs. Arapahoe Maize
Family Sports Center5 - 4 (W)
Oct
16
vs. Arapahoe
South Suburban Sports Complex0 - 3 (L)
Oct
23
vs. Littleton White
Edge Ice Arena5 - 1 (W)
Oct
29
vs. Pikes Peak
(Tournament)Howelsen Ice Arena
4 - 2 (W)
Oct
30
vs. Summit
(Tournament)Howelsen Ice Arena
5 - 1 (W)
Oct
30
vs. Jr. Eagles
(Tournament)Howelsen Ice Arena
0 - 0 (T)
Oct
31
vs. Jr Eagles
(Tournament)Howelsen Ice Arena
2 - 3 (L)
Nov
6
vs. Arvada
(League)Apex Center Ice Arena
3 - 0 (W)
Nov
13
vs. Arapahoe
South Suburban Sports Complex1 - 3 (L)
Nov
21
vs. Pueblo
ICAP6 - 0 (W)
Nov
23
vs. DU 10U B
(Tournament)ICAP Blue
3 - 4 (L)
Nov
24
vs. Arapahoe 10U B Navy
(Tournament)Sport Stable
2 - 6 (L)
Nov
25
vs. NM Warriors 10U C
(Tournament)ICAP Red
11 - 0 (W)
Nov
26
vs. Arvada 10U B Black
(Tournament)ICAP Green
5 - 3 (W)
Dec
11
vs. Boulder
Sport Stable2 - 2 (T)
Dec
12
vs. Pueblo
ICAP8 - 1 (W)
Dec
19
vs. Arvada
ICAP4 - 3 (W)
Jan
7
vs. Krivo 10U Girls
ICAP2 - 6 (L)
Jan
14
vs. Sun Valley Suns (ID)
(Tournament)Steiner Aquatic Center
1 - 4 (L)
Jan
15
vs. Provo Predators (UT)
(Tournament)Steiner Aquatic Center
1 - 2 (L)
Jan
16
vs. Utah Jr. Grizzlies (UT)
(Tournament)Peaks Ice Arena
1 - 5 (L)
Jan
16
vs. Park City Ice Miners
(Tournament)Maverik Center
0 - 1 (L)
Jan
23
vs. Boulder
ICAP1 - 0 (W)
Jan
29
vs. Boulder
Sport Stable0 - 1 (L)
Jan
30
vs. Pueblo
Pueblo5 - 2 (W)
Feb
4
vs. Krivo 10U Girls
ICAP0 - 5 (L)
Feb
5
vs. Arvada
Apex Center Ice Arena0 - 6 (L)
Feb
6
vs. Arapahoe
ICAP3 - 1 (W)
Feb
11
vs. West Fargo Red
(Tournament)Veterans Memorial Arena - West Fargo Park District
1 - 3 (L)
Feb
11
vs. Lakeville, MN
(Tournament)H.A. Thompson & Sons Arena
0 - 1 (L)
Feb
12
vs. Rushmore, SD
(Tournament)South High Sports Arena
1 - 2 (L)
Feb
12
vs. Woodbury, MN
(Tournament)The West Fargo Sports Arena
1 - 3 (L)
Feb
13
vs. Hallock, MN
(Tournament)Coliseum Facility
1 - 6 (L)
Feb
26
vs. Arapahoe Maise
(Playoff)NoCo Ice Center